خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

باینری آپشن سود ده است یا نه؟

باینری آپشن از جمله مشاغل جنجالی است که همیشه بحث درست یا غلط در ارتباط با آن زیاد بوده است. بسیاری از افراد بدون دانش کافی و تجربه لازم در ارتباط با این بازار نظراتی می دهند که اکثرا صحیح نمی باشد.

باینری آپشن هم مانند هر بازار دیگری برای کسب درآمد از آن نیازمند آموزش و کسب تجربه می باشد. در این مقاله می خواهیم با ذکر مثال هایی از سودده بودن این بازار شما را آگاه سازیم .

کشاورزی را در نظر بگیرید که میخواهد درختانی مثمر به عمل آورد.در ایتدا نیازمند می باشد بستر مناسب را برای زراعت خود فراهم سازد.پس از آن با کاشت گیاه در محیط مناسب و آبیاری مداوم منتظر می شود تا گیاه جان بگیرد.در ادامه با مراقبت فراوان و تلاش بسیار و حوصله بسیار گیاه را رشد می دهد. در آخر پس از حدود حداقل یک سال درخت به ثمر می نشیند و کشاورز می تواند چندین سال از این گیاه برداشت محصول و درآمد زایی کند.از این مثال چه نتیجه ای می گیرید؟

باینری آپشن هم مانند هر کسب و کاری نیاز به صبر دارد . به قول قدیمی ها هر کاری تا خاکش را نخوری نمیتوان انتظار درآمد عالی از آن را داشته باشید. حال میبینیم خیلی ها بدون آموزش صحیح و کسب تجربه این کسب و کار را زیان ده می نامند یا گاها نظرات نادرستی در ارتباط با آن ارائه می دهند.

هگز آپشن معتقد است ابزار لازم برای حضور در این بازار باید در اختیار عموم به صورت رایگان قرار گیرد. متاسفانه دیده می شود افراد زیادی اقدام به فروش آموزش های باینری آپشن با مبالغ بالا می کنند .گاها نیز دیده می شود که افرادی با ایجاد گروه ها اقدام به فروش سیگنال می کنند که تماما از دید کمپانی هگز آپشن نا صحیح می باشد چرا که اگر فردی در این بازار بتواند سود کند هیچ گاه نباید از طریق فروش آموزش یا سیگنال فروشی درآمد زایی کند.

سود باینری آپشن

میزان سوددهی باینری آپشن

خب همانطور که گفتیم می خواهیم در این مقاله تماما با مثال واقعی میزان سوددهی در این بازار را از یک زاویه به نمایش بزاریم. البته ناگفته نماند که این مثال تنها راه برای سودده بودن این بازار نیس و صد ها استراتژی متفاوت برای این منظور وجود دارد.

خب ابزار های لازم و شرایط به صورت زیر لیست شده است:

 میزان سرمایه گذاری ۸۰ دلار

 مبلغ هر معامله = ۵% از سرمایه

 تعداد معاملات در روز=۲

 مدت زمان کاری = یک سال

  میزان سود هر ترید= ۶۰% از مبلغ وارد شده

 حالا که ابزار و شرایط لازم معرفی شد به نحوه کسب سود این مثال می پردازیم . شرط لازم در این مثال تنها دو معامله صحیح در روز می باشد که برای فردی که آموزش و تمرین صحیحی داشته بسیار ساده می باشد.

در ماه اول:

می دانیم که مبلغ هر ترید (معامله) ۵% درصد از سرمایه شما می باشد که با سرمایه ۸۰ دلاری می شود ۴ دلار .

همانطور که بیان گردید میزان سود از هر ترید ۶۰% می باشد که برای معامله ۴ دلاری می شود ۲٫۴ دلار که با احتساب دو معامله جمعا می شود ۴٫۸ دلار سود روزانه.

می دانیم که بازار ۵ روز در هفته باز می باشد که با احتساب ۴٫۸ دلار درآمد روزانه در ۲۰ روز معاملاتی شما معادل ۹۶ دلار سود کسب کرده اید.

ماه دوم:

اما نکته اینجاست که سرمایه شما با ۹۶ دلار درآمد کسب شده در ماه اول به همراه ۸۰ دلار آورده اولیه معادل ۱۷۶ دلار در ماه دوم می شود. که ۵% در صد از آن برای هر ترید مبلغ ۸٫۸ دلار می شود که با احتساب دو معامله در روز ۱۰٫۵۶ دلار درآمد روزانه و درآمد ماهانه در ۲۰ روز معاملاتی ۲۱۱٫۲ دلار سود کسب کرده اید.

ماه سوم :

در ماه سوم جمع سرمایه شما به ۳۸۷٫۲ دلار رسیده است و ۵% درصد از سرمایه شما معادل ۱۹٫۳۶ دلار می باشد که با احتساب دو ترید سود روزانه با بهره ۶۰% معادل ۲۳٫۲۳ و سود ماهانه در ۲۰ روز کاری ۴۶۵ دلار کسب کرده اید. بقیه ماه ها به همین صورت محاسبه میگردد.

  ماه چهارم: ۱۰۲۲ دلار

 ماه پنجم: ۲۲۴۹٫۲۴ دلار

  ماه ششم: ۴۸۴۹ دلار

  ماه هفتم: ۱۰۸۸۵ دلار

  ماه هشتم: ۲۳۹۴۸ دلار

  ماه نهم: ۵۲۶۸۵ دلار

  ماه دهم: ۱۱۵۹۰۷ دلار

  ماه یازدهم: ۲۵۴,۹۹۶٫۵ دلار

ماه دوازدهم: ۵۶۰,۹۹۲٫۳ دلار

در ماه دوازدهم جمع سرمایه شما به ۴۶۷۴۹۳٫۶۶ دلار رسیده است و ۵% درصد از سرمایه شما معادل ۲۳۳۷۴٫۶ دلار می باشد که با احتساب دو ترید، سود روزانه با بهره ۶۰% معادل ۲۸,۰۴۹٫۶ و سود ماهانه در ۲۰ روز کاری ۵۶۰,۹۹۲٫۳ دلار کسب کرده اید.

با جمع سود ماه دوازدهم و سرمایه پایان دوره شما به مبلغ ۱,۰۲۸,۴۸۶٫۰۵۲ دلار می رسید.

سود پا یان دوره یک ساله : ۲۲,۶۲۶,۶۹۳,۱۴۴ میلیارد تومان می باشد.

حالا از دید شما آیا این بازار سودده است یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.